Анонс

Студентський актив ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» 19 січня 2020 року о 12 годині, за підтримки Київського молодіжного центру, в приміщенні історико-меморіального музею Михайла Грушевського за адресою: вул. Паньківська, 9 проводить захід «Нас єднає прапор України: Духовна єдність поколінь», приурочений  Дню соборності України, який відзначають щорічно 22 січня – у день проголошення в 1919 році Акту злуки.

Зустріч передбачає відтворення історичних і бурхливих національних подій, що відбулися 22 січня 1919 році (тематична екскурсія)

 

Актуальним для сьогодення є те, що у своїй теоретичній і практичній діяльності Михайло Грушевський був справжнім символом  всеукраїнського єднання, послідовним борцем за єдину соборну Україну. Це йому належать образне порівняння Східної та Західної України з двома крилами птаха, які тільки разом здатні піднести його на висоту.

 

Епіграфом до заходу студенти ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» обрали слова Михайла Грушевського: «…суспільність, що має віру в себе, мусить мати і відвагу глянути на неприкрашену правду свого минулого, щоб зачерпнути правду свого минулого, щоб зачерпнути в ній не зневіру, силу

 

У заході візьмуть участь: Осядла Марія, к.ю.н., головний консультант Відділу зв’язків органів правосуддя Апарату Верховної Ради України; студенти ВНЗ «Київський університет ринкових відносин»; Київського університету імені Бориса Грінченка; Київського міжнародного університету (КиМУ); Академії адвокатури України; студенти Політико-правового коледжу «Алско»; ДНВЗ «Київський енергетичний коледж»; практикуючі юристи, учні шкіл Дніпровського району м. Києва.

 

На завершення заходу відбудеться флешмоб «Україна єдина»

 

Духовний Гімн України «Боже, Великий Єдиний, нам Україну храни» прозвучить у виконанні бандуристки Українського державного радіо Катерини Коврик.

Тематичну екскурсію подій 22 січня 1919 року на Софійській площі проводить старший науковий співробітник історико-меморіального музею Михайла Грушевського Юрій Євтушенко, учасник АТО.

 

Галина Левківська       к.т.   067-875-41-14

Іванов Микола              к.т.   093-603-95-33

Боричевська Вікторія   к.т.   097-998-10-59