Бій під Крутами в історичній пам’яті…

29 січня Україна відзначила100-річчя подвигу Героїв Крут. У цей день вшановується пам’ять київських студентів, які стали жертвами нерівного бою проти армії більшовиків біля селища Крути Чернігівської області.

Студенти Вищого навчального закладу «Київський університет ринкових відносин» долучилися до заходів вшанування пам’яті героїв Крут. На уроках «Всесвітньої історії» викладач Кебадзе Сергій Вікторович  зі студентами провів тематичну бесіду «Що ти знаєш про  подвиги Героїв Крут?».

У дискусії, присвяченій подвигу Героїв Крут, важливе місце посіла тема про боротьбу учасників битви за незалежність України. Студенти зазначили, що бій під Крутами не був поразкою, а це була плата за нашу незалежність. Подвиг Героїв Крут сприяв подальшій боротьбі за незалежність України, що має державну мову – українську, державні символи. Герої – це не лише загиблі. Адже подвиг – це не лише загинути за Україну, а й боротися і перемагати. У долі юнаків Крут і учасників бойових дій, які сьогодні на Сході України в окопах стримують агресію ворога, і тих, хто повернувшись із АТО продовжує розбудовувати Україну.

Під керівництвом проректора з виховної роботи Левківської Галини Петрівни, студенти університету взяли участь у покладанні квітів вдячності на Лук’янівському цвинтарі, де поховані Володимир Наумович і Володимир Шульгин – Герої Крут.