День відкритих дверей у ВНЗ «Київський університет ринкових відносин»

27 січня 2018 року у Київському університеті ринкових відносин відбувся день відкритих дверей, на який завітали майбутні абітурієнти та їхні батьки. До університету вони прийшли для того, щоб ознайомитися з його структурою та дізнатися про особливості майбутньої вступної кампанії.

З правилами прийому у 2018 році потенційних абітурієнтів ознайомила перший проректор університету – д.е.н., професор Храпкіна Валентина Валентинівна. Була дана відповідь на запитання щодо напрямів підготовки, практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо. Учасники Дня відкритих дверей отримали відповідні друковані матеріали.

Проректор по виховній роботі Левківська Галина Петрівна розповіла про історію та традиції університету, про особливості навчання й самореалізації в ньому й про перспективи, які відкриватимуться перед тими, хто вирішить здобувати тут вищу освіту. Але також зауважила й на вимогах до навчання.

Не обійшлося і без просвітницько-виховної роботи. Від студентського активу Рябушко Руслана запропонувала присутнім взяти участь у спільному проекті «Крокуюча книга», подарувавши збірник поезій Катерини Коврик «Приречена біти щасливою» для проведення в березні місяці спільного заходу присвяченого «Шевченківським дням». Руслана зосередила увагу присутніх, що за ініціативою Уряду України 2018 рік оголошено роком продовження розвитку української освіти, роком німецької мови, а в Німеччині – роком української мови, запропонувавши учасникам Дня відкритих дверей прочитати «Заповіт» Т.Г. Шевченка німецькою та іншими мовами світу.

Психологом Наталією Чернегою, аспіранткою кафедри психології КНТЕУ, було проведено анкетування серед майбутніх абітурієнтів «Як обрати професію до душі».

Завершилася робота Дня відкритих дверей в кав’ярні університету, де всі присутні змогли випити чай та каву, а також обговорити актуальні питання розвитку можливостей для всебічного оволодіння обраним фахом і набуття навичок, необхідних для самореалізації в сучасному світі, що їх надає університет усім своїм студентам.