День знань та посвята в студенти

Вітаємо наши вступників!

31 серпня 2021 року у Київському університеті ринкових відносин відбулися урочистості приурочені до Дня знань і посвята першокурсників у студенти.

У своєму вітальному слові до першокурсників звернулася Ірина Черевань, ректор університету яка зазначила, що у всі часи історії цивілізації учитися і здобувати нові знання було і залишається одним з одвічних і пріоритетних бажань. Навчання супроводжується творчим пошуком і є головною рушійною силою соціального та духовного розвитку суспільства. Ректор висловила слова подяки родинам студентів, професорсько-викладацькому складу освітнього закладу, усім, хто обробляє благодатну освітню ниву, зрошуючи спраглі до знань студентські серця світом науки; побажала миру, здоров’я, добра і благополуччя. Ректор глибоко переконана, що ґрунтовні знання, обраних студентами професій є вагомою інвестицією у майбутнє випускників.

На урочистостях були присутні поважні гості та партнери університету, які привітали всіх присутніх з нагоди державних свят України, що напередодні відзначали: День Прапора України, 30-річчя Незалежності України та 30-річчя заснування ВНЗ “Київський університет ринкових відносин”:

• Шилохвост Ігор Володимирович, полковник служби цивільного захисту, начальник Дніпровського районного управління РУ ГУ ДСНС України у м.Києві
  • Коломійченко Анастасія Андріївна, головний спеціаліст відділу молодіжної політики Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації
  • Зубар Тетяна Володимирівна, директор ЗОШ №81 Дніпровського району м.Києва
  • Лях Ганна Григорівна, директор Дніпровської районної філії Київського міського центру зайнятості

Для учасників заходу прозвучав Гімн України у виконанні Катерини Коврик, заслуженої артистки України, солістки тріо бандуристок Українського радіо.

Після проголошення клятви студентів вишу (інавгурації першокурсників у студентську родину) пані Катерина Коврик під супровід бандури виконала Гімн студентства світу “Гаудеамус”.

Коломійченко Анастасія, головний спеціаліст відділу молодіжної політики Департаменту молоді та спорту КМДА, за дорученням Юлії Хан, Директора Департаменту вручила Ірині Черевань, ректору університету, Подяку за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики в місті Києві та з нагоди 30-річчя заснування університету.

Роберт Натрошвілі подарував музичне вітання грузинською піснею “Пісня про Тбілісі” та українською піснею “Душі криниця”. зачарувавши присутніх своїм неймовірно чарівним голосом.

Пісня “Два кольори” у виконанні Віталіни Олексенко, помічника ректора, ствердила елементи педагогіки співпраці студентства та працівників.

Цікавим блоком урочистостей був блок музичного вітання учениці 7-А класу спеціалізованої школи №112 Голосіївського району м.Києва Таяпи Анастасії та танцювальної групи студентів І-ІІ курсів Коледжу.

Кільцевим обрамленням заходу було виконання Гімну України вокально-інструментальним колективом студентів “Awive”.

Успіх – це самореалізація і перемога над собою. Студенти Київського університету ринкових відносин – це успішне майбутнє нашої держави.