День знань у Київському університеті ринкових відносин

У Київському університеті ринкових відносин відбулися урочистості до Дня знань.

ВНЗ “Київський університет ринкових відносин” – єдиний в Україні базовий навчальний заклад Українського союзу промисловців і підприємців гостинно розпочав свій 27-й навчальний рік надання освітніх послуг.

Зі словами вітання до присутніх звернулася ректор університету Черевань Ірина Вікторівна, яка підкреслила, що з перших днів заснування навчальний заклад сповідував основні принципи: професіоналізм, принциповість, порядність. Ці критерії сприяють у подальшій конкурентоспроможності випускників на ринку праці. Колектив професорсько-викладацького складу спрямовує свою діяльність на забезпечення інноваційного розвитку освітнього процесу.

Ректор зазначила, що вчені Київського університету ринкових відносин отримали можливість вільної інтеграції до світової науково-освітньої спільноти. Міжнародне співробітництво ВНЗ набуває активного розвитку. Саме подальша імплементація Закону України «Про вищу освіту» в освітній процес сприятиме й духовному розвитку випускників університету.

З теплими словами до учасників церемонії звернулися почесні гості: Заступник голови Дніпровської районної державної адміністрації в м. Києві Загородня Алла Вікторівна; Начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту м. Києва Яремійчук Леся Василівна; Директор Київського молодіжного центру Куценко Анна Станіславівна. Слід зазначити, що на адресу університету надійшли численні вітання від міжнародних навчальних закладів-партнерів із Берліна, Варшави, Молдови, країн Прибалтики та від Державної науковою установи «Інституту модернізації змісту освіти», Міністерства освіти і науки України.

Під час церемонії студенти виголосити клятву студентів Київського університету ринкових відносин на вірність Україні, традиціям студентів, шанобливому становленню до Конституції, Герба, Гімна та Прапора України.

На честь урочистостей Дня знань для присутніх прозвучали у виконанні Катерини Коврик, солістки бандуристок Українського держтелерадіо під супровід бандури: Гімн України, Духовний гімн «Боже, Великий-єдиний», «Гаудеамус».

На завершення заходу учасники провели флешмоб «Студенти Київського університету ринкових відносин – твоє майбутнє, Україно».

Share to Google Plus
Share to LiveJournal