Атестація  держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою

Атестація держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою

Вищий навчальний заклад «Київський університет ринкових відносин» оголошує набір слухачів на курси з вільного володіння державною мовою для ... Читати далі»

День Європи в Україні

День Європи в Україні

В стінах ВНЗ “Київський університет ринкових відносин” розпочався уже традиційний тиждень святкування Днів Європи. Символічно, що у цьому ... Читати далі»

Вітаємо Лелюк Юлію Володимирівну із захистом кандидатської дисертації!

Вітаємо Лелюк Юлію Володимирівну із захистом кандидатської дисертації!

Колектив  ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» вітає з успішним захистом кандидатської дисертації на тему: «Кадрове забезпечення закладів культури ... Читати далі»

Вітаємо з досягненнями!!!

Вітаємо з досягненнями!!!

Колектив кафедри менеджменту та маркетингу Київського університету ринкових відносин вітає студента 3 курсу спеціальності «Менеджмент» Лупійчука Олексія із ... Читати далі»

Оголошуємо набір студентів і слухачів

Оголошуємо набір студентів і слухачів

ДЕРЖАВНІ ДИПЛОМИ: МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА, БАКАЛАВРА, МАГІСТРА ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ МЕНЕДЖМЕНТ МАРКЕТИНГ ПРАВО ... Читати далі»

 

Інформація для майбутніх здобувачів ступення вищої освіти магістр за спеціальністю 081 “Право”

У 2017 році всі, хто бажає здобути ступінь магістра за спеціальністю 081 «Право», мають узяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні, що проходитиме з використанням

Атестація держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою

АТЕСТАЦІЯ ЩОДО ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

Вищий навчальний заклад «Київський університет ринкових відносин» оголошує набір слухачів на курси з вільного володіння державною мовою для осіб, які претендують на вступ до державної

ВСТУП НА ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ МАГІСТР ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 081 «ПРАВО»

  Міністерство освіти і науки України визначилося з умовами вступу  на освітній ступінь магістр за спеціальністю 081 «Право». Ознайомитися з Положенням про проведення єдиного фахового

Вітання з Днем науки!

Шановні науково-педагогічні працівники, аспіранти та студенти! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем науки! Це свято вшанування наукових традицій, досягнень вчених, які багатогранною щоденною

Вишиванка – твій генетичний код!!!

18 травня студенти та викладачі Київського університету ринкових відносин підтримали традицію,започатковану десять років тому.  В стінах університету відзначили унікальне українське свято – Всесвітній День Вишиванки.