“ErasmusDays” у Київському університеті ринкових відносин

Раді повідомити, що в стінах Київського університету ринкових відносин 9-10 жовтня ц.р. відбувся захід, присвячений можливостям Програми ЄС Erasmus+: «Співпраця та мобільність задля розвитку і успішної інтеграції української молоді до ЄС». Участь у WorkShop взяли понад 50 зацікавлених учасників, викладачі та запрошені експерти.

Дана ініціатива реалізувалася за співпраці Київського університету ринкових відносин і Академії праці, соціальних відносин і туризму, в межах світового флешмобу #ErasmusDays.

Слово для привітання учасників заходу було надано проректору з науково-педагогічної роботи університету Прохоровій Марині Едуардівні. Яка відзначила, що обраний формат заходу – WorkShop, є вдалим і сучасним, як і підходи до організації навчального процесу в стінах вишу, де реалізується ініціатива.

Протягом роботи WorkShop були опрацьовані такі важливі теми як: основні питання фандрейзингової діяльності, огляд діючих міжнародних програм і проектів співпраці, партнерства, розглянуто можливості участі студентів, аспірантів та слухачів програм підвищення кваліфікації у професійній  підготовці закордоном, в тому числі в межах Програми ЄС Erasmus+. Окрім цього деякі учасники заходу ділилися власним досвідом залученості[КБ1]  до проектів Erasmus+ та інших міжнародних програм.

В подальшому планується проведення ще трьох освітніх благодійних WorkShops, куда буде запрошено всіх зацікавлених учасників шляхом оголошення і реєстрації в мережі інтернет.