Форум прав людини: я маю право у ВНЗ “Київський університет ринкових відносин”

Напередодні Дня прав людини у ВНЗ “Київський університет ринкових відносин” за адресою вул.Березняківська, 26-Б відбувся Форум прав людини: я маю право (за підтримки Департаменту молоді та спорту Виконавчого органу Київської міської ради Київської міської державної адміністрації). На адресу учасників надійшли вітання від освітніх закладів столиці, Марії Осядлої, к.ю.н., головного консультанта Відділу зв’язків з органами правосуддя Апарату Верховної Ради України, яка наголосила, що найважливішим завжди є і буде правова освіта та виховання правосвідомої молоді.

Обговорення статей Загальної Декларації Прав Людини: Стаття 13 – Мельниченко Олександр підняв питання про права біженців та права осіб, які шукають притулку; Іванов Микола зацікавив студентів обговоренням Статті 15; Безпальчук Сергій, начальник відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у місті Києві відповів на запитання студентів, провів екскурс правової тематики. Демедюк Тетяна Сергіївна, к.ю.н., завідувач кафедри права університету, Загрішева Надія Володимирівна, к.ю.н. сприяли дискусії студентів щодо єдності прав і обов’язків громадян.

Квіти вдячності від учасників Форуму було вручено Дячуку Вадиму, який 6 грудня 2020 здобув звання Чемпіона України з Важкої атлетики. Фрагменти кінохронік щодо роздумів тих, хто перебуває у місцях позбавлення волі, глибоко вразили присутніх. Є над чим замислитися майбутнім юристам … За дорученням Ірини Вікторівни Черевань, ректора університету Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи вручила ПОДЯКУ ректора представнику поліції. Щиро вітаємо працівників Департаменту молоді та спорту КМДА, працівників Дніпровської РДА в м.Києві із Днем місцевого самоврядування. Крокуємо разом! Учасники заходу одержали СЕРТИФІКАТИ Департаменту молоді та спорту, що є для студентів подальшим заохоченням набуття грунтовних правових знань.

https://dnipr.kyivcity.gov.ua/news/19509.html