ІІІ Міжнародний форум з прав людини

07 грудня 2017 року за підтримки Управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації  та Державної наукової установи «Інституту модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України відбувся ІІІ Міжнародний форум з прав людини «Актуальні проблеми та перспективи забезпечення прав людини в Україні».

Лейтмотивом форуму стало вирішення актуальних проблем захисту прав людини в Україні. Спікерами заходу були представники Апарату Верховної Ради України, Київської міської державної адміністрації, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, провідні науковці та фахівці із захисту прав людини країн-партнерів та України.

Ректор університету Ірина Черевань привітала всіх з вже традиційним заходом, який з року в рік поєднує все більше і більше науковців, практиків, представників влади. Наголосила, що форум покликаний стати відкритим майданчиком для обговорення питань захисту прав людини, пошуку шляхів виходу із соціальної кризи, збереження довіри населення до держави.

За результатами роботи форуму сформовано виважені, аргументовані рекомендацій, які можуть бути імплементовані як на рівні держави, так і на міжнародному рівні. Учасники форуму мають надію, що результати форуму відчуватимуть люди, адже кожна реформа, кожне рішення, яке приймається, повинно мати якісне наукове підґрунтя та громадську підтримку.