Кафедра фінансів запрошує на навчання

Кафедра фінансів та циклова комісія з фінансів та підприємництва запрошує на навчання здобувачів кваліфікацій фахового молодшого бакалавра з фінансів, банківської справи та страхування,  бакалавра та магістра з фінансів,  банківської справи та страхування,
Спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» формує знання та вміння професійної діяльності в новітньому фінансовому просторі, створює лідерство в економічній сфері як на світовому, так і на національному рівні, забезпечує успіх серед найпрестижніших професій сьогодення, передбачає зростання попиту на висококваліфікованих спеціалістів.
Професія фінансиста – одна з найбільш затребуваних на будь-якому підприємстві, установі, організації та на фінансовому ринку;  одна із найбільш високооплачуваних професій.
Здобуті в нашому університеті та коледжі знання дають можливість випускникам займати управлінські посади; оперувати власним бізнесом; приймати ефеективні управлінські рішення з фінансових потоків; вміло розпоряджатися власними фінансовими ресурсами і розуміти світові фінансові тенденції.
Чекаємо на Вас!