Круглий стіл «ЕЛЕКТРОННІ ГРОШІ ТА ВІРТУАЛЬНІ АКТИВИ У СВІТІ ЦИФРОВОЇ ЕКОНОМІКИ»

До Дня науки та Дня банківських працівників і за підтримки ПРАТ «УКРАЇНСЬКА ФОНДОВА БІРЖА» кафедрою фінансів (БЕЗПАЛЕНКО Ольга Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів, завідувачка кафедри фінансів ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» та КРАВЧЕНКО Анна Станіславівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів ВНЗ «Київський університет ринкових відносин») 18.03.2023 року був проведений круглий стіл «Електронні гроші та віртуальні активи у світі цифрової економіки»  в онлайн-форматі.

Метою заходу стали актуальні питання розвитку на сучасному етапі та подальших перспектив щодо електроннної комерції та ринку віртуальних активів в Україні. Свої доповіді презентували Коваленко Н.В., Безпаленко О.В., Кравченко А.С, Обіход Т.В., Бородіна О.М., Кириченко А.В., Сова О.Ю. На круглому столі були присутні науковці, аспіранти, магістри та студенти, які активно долучилися до виступів та дискутування на обрану тематику.

Доповіді та презентації