Шановні колеги, студенти та друзі!

21 січня 2018 року о 13 годині в приміщенні музею Михайла Грушевського за адресою: вул. Паньківська, 9 відбудеться круглий стіл «Нас єднає прапор України: історична єдність поколінь», приурочений Дню Соборності України. Зустріч передбачає відтворення історичних і бурхливих національних подій, що відбулися 22 січня 1919 року. Актуальним для сьогодення є те, що у своїй теоретичній і практичній діяльності Михайло Грушевський був справжнім символом всеукраїнського єднання, послідовним борцем за єдину соборну Україну. Це йому належить образне порівняння Східної та Західної України з двома крилами птаха, які тільки разом здатні піднести його на висоту.

Епіграфом до заходу студенти обрали слова Михайла Грушевського: «… суспільність, що має віру в себе, мусить мати і відвагу глянути на неприкрашену правду свого минулого, щоб зачерпнути в ній не зневіру, а силу».

Модератори:

Юрій Євтушенко, старший науковий співробітник музею Михайла Грушевського, (учасник АТО)

Марія Осядла, к.ю.н., Головний консультант Відділу зв’язків з органами правосуддя Апарату Верховної Ради України;
Куценко Анна, директор Київського молодіжного центру КМДА.

Захід відбудеться за підтримки: Київського молодіжного центру КМДА; Студентської ради ВНЗ «Київський університет ринкових відносин»; музею Михайла Грушевського.