МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

 

30 квітня 2025 року на базі кафедри права ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Законодавство України: проблеми і перспективи розвитку в умовах воєнного стану», присвячена розвитку юридичного законодавства в умовах воєнного стану та осмисленню ключових світоглядних орієнтирів сучасного суспільства.

Тематичні напрями міжнародної науково-практичної конференції «Законодавство України: проблеми і перспективи розвитку в умовах воєнного стану» охопили актуальні виклики розвитку юридичної науки в період воєнного стану, післявоєнні перспективи та еволюцію міжнародного права.

Міжнародна науково-практична конференція об’єднала більш як 20 науковців з України, Великобританії, Словакії та понад 60 здобувачів вищої освіти зі всіх сфер юриспруденції. Учасниками конференції стали представники Національної академії правових наук України, Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України, Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака, Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», а також низки закладів вищої освіти в Україні та за кордоном: Академії праці, соціальних відносин і туризму, Брістольського університету, ВНЗ «Київський університет ринкових відносин», Державного податкового університету, Державного торговельно-економічного університету, Донецького державного університету внутрішніх справ, ЗВО «Міжнародний університете бізнесу і права», Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, Київського інституту Національної гвардії України, Ліверпульського університету, Лінкольнського університету, Національної академії внутрішніх справ, Національного університету “Львівська політехніка”, Національного університету оборони України, Національного університету «Чернігівська політехніка», Національної академії Служби безпеки України, Пенітенціарної академії України, ПЗВО «Київський міжнародний університет», Сумського державного університету, Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського.

До збірника матеріалів увійшли напрацювання як провідних учених, так і молодих дослідників, що засвідчило наукову наступність та зацікавленість нового покоління в осмисленні правових процесів сучасності.

Організатори та учасники конференції сподіваються, що вона й надалі залишатиметься ефективною платформою для професійного обговорення ключових питань розвитку юридичної науки, формування нових підходів до правотворення та пошуку шляхів подолання сучасних викликів.