Міжнародна спеціалізована виставка ECO-Expo – 2019

Студенти Коледжу ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» 28 вересня на запрошення Київського молодіжного центру та відділу молоді та спорту Дніпровської РДА взяли участь у заході “Форум екологічно відповідальної молоді”, що проходив у рамках XV Міжнародної спеціалізованої виставки  ECO-Expo – 2019.

Форум проходив у форматі інтерактивних лекцій, презентацій, дискусій.

У рамках заходу відбулися зустріч студентів з експертами в галузі екології, екскурсія по виставці Еко-Експо, навчання системи сортування, огляд виставки плакатів Першого всеукраїнського конкурсу соціальної реклами на екологічну тематику «Waste Management School Recycling 2019». На завершення зустрічі молодь взяла участь в активності у форматі еко-пікнік.

Участю у заході молодь показала свою активну громадську позицію та велике бажання здійснювати позитивні зміни в країні.