Міжнародний день миру

19 вересня за ініціативою та підтримкою відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого  органу Київської міської ради (Київської  міської  державної  адміністрації) у ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» відбувся семінар-тренінг  «Молодь має права».

З  вітальними словами до учасників заходу звернулася ректор університету Черевань Ірина, яка підкреслила вагомість та актуальність теми семінару-тренінгу напередодні Міжнародного дня миру. Серед питань, що було розглянуто під час семінару-тренінгу, жвавих обговорень набув виступ модератора Марії Осядлої, головного консультанта Відділу зв’язків за органами правосуддя  Апарату Верховної Ради України «Права, свободи та відповідальність за них»

Парвов Дмитро, т.в.о. заступника начальника  відділу зв`язків з громадкістю, лейтенант поліції  дискутував зі студентами на тему «Ти і поліція».

Олександр Федорук, представник Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів представив для роздумів фільм «Життя за гратами» про тих, хто відбуває покарання в місцях позбавлення волі за порушення кримінального законодавства.

Знаковим було й те, що родина студентки 3 курсу Реви Ксенії коледжу Вищого Навчального Закладу «Київський університет ринкових відносин», передала кущ калини для висадження на території університету. Калина –  це символ України, краси та сили українського народу.

На завершення заходу було проведено флешмоб  «Молодь за мир»,  приурочений до Міжнародного дня миру.

Довідкова інформація. У семінарі-тренінгу взяли участь студенти коледжів-партнерів: Таращанського технічного та економіко-правового; КІТЗ Національного Авіаційного Університету; ВНЗ столиці: Національний авіаційний Університет, Київський університет права НАН України.