Нас єднає прапор Украіни: духовна єдність поколінь

Напередодні 104 річниці проголошення Акту Злуки в історико-меморіальному музеї Михайла Грушевського студенти-координатори патріотичних проєктів, науковці, викладачі вишів м.Києва за підтримки Київського молодіжного центру, методичної підтримки ДНУ Модернізації змісту освіти провели диспут-екскурсію, приурочену Дню Соборності Украіни.

Знаковим для присутніх було привітання на адресу учасників заходу від Начальника Донецького гарнізону полковника Віктора Павлюка.

Виконання Гімну України, Духовного гімну “Боже, Великий, Єдиний” прозвучало у виконанні Катерини Коврик, заслуженої артистки України, бандуристки тріо бандуристок Украінського радіо.

Слова вдячності учасники висловлюють Паньковій Світлані, директорові музею, за професійне подання історичних матеріалів даного періоду історіі незалежної України.

Провідний науковий співробітник Микола Кучеренко провів екскурсію для учасників заходу.

Модератор заходу Галина Левківська, проректор Київського університету ринкових відносин, акцентувала увагу, що грунтовні знання є вагомими переконаннями в кожного із нас.