Нас єднає прапор України: духовна єдність поколінь

19 січня 2024 року з метою відродження паростків духовності, пробудження в студентської та учнівської молоді зацікавленості до поглиблення знань історії нашої держави, виховання поваги до історичного минулого, студенти-координатори загальноуніверситетських проєктів Київського університету ринкових відносин за підтримки Департаменту молоді та спорту КМДА, Київського молодіжного центру провели захід “Нас єднає прапор України: духовна єдність поколінь”, приурочений Дню Соборності України.

Захід проходив у історико-меморіальному музеї Михайла Грушевського за адресою вул.Паньківська, 9.

Формат заходу – екскурсія-диспут.

Федяй Микола, старший науковий співробітник історико-меморіального комплексу та Ганна Кондаурова, провідний науковий співробітник історико-меморіального комплексу, для учасників провели екскурсію, спонукали учасників до тематичної дискусії.

З ґрунтовними доповідями в диспуті взяли участь студенти Коледжу ВНЗ “Київський університет ринкових відносин”:

– Діана Білоус, студентка 4 курсу;

– Вікторія Глущенко, студентка 2 курсу;

– Владислав Хорунжий, студент 2 курсу;

– Олена Новікова, студентка 2 курсу.

Студенти висвітлили історичні віхи з біографії видатного українського політичного і громадського діяча 20-го століття Михайла Грушевського.

Почесними гостями на заході були:

Герасименко Олександр Петрович – Президент інституту політико-правових та релігійних досліджень, член Координаційної ради з питань утвердження української ідентичності при Кабінеті міністрів України.

Ілона Гавронська – аналітикиня зі стратегічного планування та координації міжнародної допомоги Програми розвитку ООН.

У диспуті активну участь взяли учні 9-х класів Коцюбинського ліцею №1 разом із заступником директора з виховної роботи В’ячеславом Рибаковим; учні 9-х класів ЗОШ №81 м.Києва разом із Щерба Іриною, заступником директора з навчально-виховної роботи; студенти та викладачі Київського університету імені Бориса Грінченка.

Бабенков Нікіта, почесний волонтер заходу, для присутніх продемонстрував відеоролик до Дня Соборності України.

Знаковим для присутніх був виступ Овсієнко Валентини Іванівни, заступника директора Коледжу ВНЗ “Київський університет ринкових відносин”, в якому було наголошено що … завдяки історичній пам’яті людина стає особистістю, народ – нацією, країна – державою …

Музичний супровід заходу провела заслужена артистка України, поетка Катерина Коврик.

Модератор заходу – Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи.

Учасники заходу одержали Сертифікати Департаменту молоді та спорту КМДА, дипломи Ірини Черевань, ректора ВНЗ “Київський університет ринкових відносин”.