Післядипломна освіта

Київський університет ринкових відносин пропонує низку можливостей для післядипломної освіти: магістерські програми, підвищення кваліфікації.

Фото Блощинська обрез.Завідувач відділом післядипломної освіти

Блощинська Маргарита Петрівна закінчила Київський державний інститут культури ім. О.Е.Корнійчука; другу вищу освіту здобула у Київському університеті ринкових відносин за спеціальністю «Фінанси»; стажувалася у EURASIA INSTITUTE (Німеччина) за програмою «СhangeManagement у корпоративному бізнесі в умовах кризи»; має Почесний диплом Міністерства освіти і науки України за особистий творчий внесок в удосконалення змісту навчально-виховного процесу.

Телефон: (044) 294 12 26

                                                  Emailmesi@kumr.edu.ua

Терміни навчання за магістерськими програмами за напрямом «Специфічні категорії»

 «Бізнес-адміністрування» – 1,5-2 роки (1,5 роки – для осіб з повною вищою освітою за напрямами підготовки «Економіка та підприємництво», «Менеджмент і адміністрування»).

Вимоги до вступників:

  • вища освіта (бакалавр, спеціаліст, магістр) за будь-якою спеціальністю або напрямом підготовки, підтверджена документом державного зразка;
  • стаж практичної роботи (не менше 2 років).

 «Адміністративний  менеджмент» – 1 рік.

Вимоги до вступників:

  • повна (магістр, спеціаліст) або базова (бакалавр) вища освіта
  • конкурсний відбір.

Підвищення кваліфікації

Київський університет ринкових відносин пропонує програми навчання, що сприятимуть досягненню кращих результатів у професійній діяльності, а саме – курси підвищення кваліфікації, які орієнтовані на удосконалення знаннь та здобуття нових практичних навичок.

Навчання на курсах підвищення кваліфікації здійснюється за короткостроковими програмами та передбачає надання слухачам додаткових знань, а також удосконалення знань і умінь, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності згідно з вимогами кваліфікаційного довідника професій.

Підвищення кваліфікації здійснюється за наступними програмами:

Термін навчання – 2,5 місяці, форма навчання – денна, вечірня.

Графік навчального процесу: денна – з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 14-10, вечірня – вівторок, четверг.

Набір: протягом року, по мірі комплектування групи.

Необхідні документи: заява, копія диплому про вищу освіту, копія додатку до диплому, копія паспорта, копія ідентифікаційного коду, 1 фото (3*4).

Після закінчення навчання випускники отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.