Нові можливості проходження навчальної практики студентами-юристами спеціальності 081 «Право» ВНЗ «Київський університет ринкових відносин».

З 1 вересня 2022 року ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» розширив спектр напрямів, які включені до програми навчальної практики здобувачів вищої освіти спеціальності 081 «Право».

З’явилась можливість відвідування судових засідань Святошинського районного суду м. Києва студентами 3-го курсу спеціальності «Право» разом з адвокатом.

Спостереження за судовим засіданням допомагає студентам краще опанувати норми процесуального права, зрозуміти роль та місці судді у судовому процесі, сформувати уявлення про роботу секретарів судових засідань, помічників суддів та підрозділів суду, визначитися з правами та обов’язками сторін судового провадження.