“Реформи в Україні очима студентів”

13 листопада 2017 року в  ВНЗ «Київський  університет ринкових відносин» відбувся круглий стіл на тему «Реформи в Україні очима студентів».

У роботі круглого столу взяли участь Олена Бородіна, к.е.н., доцент; Олена Бохенко, к.е.н., завідувач кафедри економіки та соціально – гуманітарних дисциплін; Тетяна Гоць, к.е.н., доцент, завідувач кафедри фінансів; Галина Левківська, завідувач відділу соціально-гуманітарної роботи; студенти 3-4 курсів університету та слухачі курсів підвищення кваліфікації за програмою «Бізнес-аналітик», зокрема помічник – консультант  депутата Київської міської ради Артеменка Сергія.  Модератором заходу було обрано Олену Бородіну.

Серед питань, що обговорювали учасники заходу були наступні:

– обговорення ЗУ «Про вищу освіту» щодо запропонованих внесень змін студентами України до ч. 1, ст. 10; ст. 40;

– обговорення щодо судової реформи в Україні;

– обговорення щодо медичної реформи в Україні;

На завершення під час підбиття підсумків круглого столу  було  проведено бліц-опитування  щодо пенсійної реформи в Україні, її розуміння молоддю та аналізу актуальних ризиків.