Розпочинається вступна кампанія Абітурієнт – 2022!

Вищий навчальний заклад «Київський університет ринкових відносин» розпочинає вступну кампанію Абітурієнт – 2022!

Зараз, як ніколи, ми відчуваємо відповідальність за майбутнє нашої молоді. Тому ми продовжуємо навчати, підтримувати та приймати в лави нових студентів!

Зрозуміло, що цьогоріч проведення НМТ, ЄВІ та ЄФВВ в звичайному форматі  – неможливе. І наші фахові викладачі взяли на себе відповідальність у консультуванні майбутніх абітурієнтів та батьків з питань, що найбільше турбують:

–  Як буде проходити складання національного мультипредметного тесту (НМТ)

–  Як написати справді дієвий мотиваційний лист

–  Яку освітню програму навчання обрати та чому

–  Як вступити на обрану спеціальність

Та з багатьох інших тем, які є незрозумілими на цей час. Ми допоможемо вам здійснити мрію – стати студентом!

З усіх питань щодо вступної кампанії Абітурієнт – 2022 та підготовчих курсів звертайтесь  за телефонами:

З 9:00-18:00

Ми чекаємо саме на Вас!