Шевченківська весна на Пріорці

17 березня ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» у Меморіальному музеї Т.Г. Шевченка «Хата на Пріорці» провів захід з нагоди 204-річниці з дня народження Великого Кобзаря. Формою заходу було обрано усний журнал, а модератором – Галину Левківську, проректора з виховної роботи університету. Епіграфом до заходу учасники обрали слова Великого Кобзаря «Ні крихти неправди не мати за собою».

Учасники заходу декламували  відомий на весь світ шедевр поета «Заповіт» мовами народів світу, зокрема: студенти ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» – німецькою мовою, студенти Київської духовної академії і семінарії – іспанською, англійською, японською, грузинською.

До заходу також долучилися студенти Київського професійного енергетичного ліцею, Київського коледжу зв’язку.

Магістри ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» від учасників заходу поклали квіти до меморіального знаку Т.Г. Шевченка, що знаходиться на Пріорці.

Вікторія Скотаренко, дипломантка читання творів Великого Кобзаря, для присутніх майстерно прочитала уривок із поеми «Катерина» Т.Г. Шевченка.

Всі учасники були відзначені Подяками Управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва; Подяками Національного музею Тараса Шевченка, змістовною безкоштовною екскурсією в музеї.

Слова щирої вдячності учасники висловлюють Управлінню молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва за підтримку проведення заходу «Шевченківська весна на Пріорці: такий далекий і близький Тарас Шевченко».