Заходи і події

Багато років поспіль доброю університетською традицією стало приймати першокурсників до студентської родини. Групи першого курсу презентують творчий потенціал цікавим конкурсом «Привіт, студентське життя!», у якому студенти перших курсів демонструють свої таланти для того, щоб вибороти головну нагороду – поїздку на екскурсію до визначних історичних місць України.

До традиційних календарних університетських заходів належать святкування Дня освіти, Міжнародного жіночого дня, Дня Перемоги, концерти для випускників «До побачення, університет!». Кожне свято супроводжують цікаві конкурси і подарунки. Ми організовуємо виїзні концерти на освітянські виставки вищих навчальних закладів, беремо участь у Міжнародних конкурсах: «Барви осені», «Весняна хвиля», у ході яких наші студенти неодноразово виборювали призові місця.

Відділ культурно-просвітницької роботи по-новаторськи підходить до проведення ряду мистецьких заходів. Оригінально відбувається святкування Нового року – дружньо, спільною роботою вокальної, хорової, хореографічної студій здійснюються постановки мюзиклів, в ході яких професорсько-викладацький склад та студенти зустрічаються з казковими героями –  мужніми гардемаринами і принцами з різних країн, екстравагантною Солохою і Вакулою, з сучасною Попелюшкою і незабутньою мачухою. Запальні танці переносять їх то в Іспанію, то в Індію, то у Латинську Америку і на королівський бал. Цікавими стали мюзикли «Дванадцять місяців», «Ніч перед Різдвом», «Попелюшка». А під час Різдвяних свят учасники вокально-хорової студії традиційно вітають викладачів колядками і засіваннями.

 

АРХІВ ЗАХОДІВ І ПОДІЙ