Студенти ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» взяли участь в обговоренні ЗУ «Про вищу освіту» зі студентами вишів України

Нещодавно в Національному авіаційному  університеті  студентство України обговорювало питання щодо внесення змін до Закону України «Про вищу освіту».

З вітальним словом до учасників заходу звернулися :  Ковтунець Віталій, перший заступник Міністра освіти і науки України; Ісаєнко Володимир, в.о. ректора НАУ та інші.

Модераторами обговорення нагальних питань щодо внесення змін до статей Закону України «Про вищу освіту» було обрано : Марію  Рощук і Микиту Анреєва.

На обговоренні були присутні вищі навчальні заклади з усіх куточків України. Від кожного державного і приватного ВНЗ брали участь 2 представника студентського самоврядування. Основна частина пропозицій була винесена від студентів і конкретизована доповненнями у статті закону “Про вищу освіту”, в письмовому на усному вигляді. Було здійснено багато поправок до обов’язків, прав, можливостей діяльностей Студентських самоврядувань. Студенти ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» також брали участь в обговоренні і доповненнях до статей.

Жвавого обговорення серед учасників набули пропозиції  про порядок формування та діяльність органів студентського самоврядування, визначений ст.40 ЗУ «Про вищу освіту».

Студентську родину нашого вузу представили студенти: Олексій Лупійчук , Андрій Масланов.