Тренінг-семінар «ІНСТРУМЕНТИ БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

З метою засвоєння теоретичних здобутків та набуття практичних навичок 17 березня 2023 року у ВНЗ «Університет ринкових відносин» відбувся тренінг-семінар «ІНСТРУМЕНТИ БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ», проведений доктором економічних наук, професором кафедри фінансів ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» КРАВЧЕНКО Анною Станіславівною та кандидатом економічних наук, доцентом, завідувачкою кафедри фінансів ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» БЕЗПАЛЕНКО Ольгою Володимирівною.

Безпаленко Ольга Володимирівна у своєму виступі звернула увагу на актуальність інструментів біржової діяльності, їх роль в сучасній фінансовій системі, важливості для підприємств у зв’язку з можливістю створення додаткового капіталу та успішному здійсненню інвестиційних проектів. Особливий акцент був здійснений на необхідності диверсифікації портфелю цінних паперів та використанні стратегій для ефективного розвитку та забезпечення прибутковості бізнесу.

Кравченко Анна Станіславівна

Перед учасниками виступив генеральний директор Всеукраїнської асоціації товарних бірж БЕРНШТЕЙН Борис Леонідович. Під час семінару були проведені майстер-класи, присвячених теоретичним та практичним вправам на визначення ризиків, читанню фінансових звітів та аналізі ринків.

На всі поставлені питання доповідачами були надані вичерпні ґрунтовні відповіді. По завершенню тренінг – семінару всі учасники отримали сертифікати. Організатори подякували учасникам за цікаві та професійні доповіді, ґрунтовні майстер-класи та за конструктивні обговорення.