У Дніпровському районі відзначили День студентa

Напередодні Міжнародного дня толерантності, що затверджено Генеральною конференцією ЮНЕСКО та Міжнародного дня студента у Дніпровському районі м. Києва відзначили активних та успішних студентів вищих навчальних закладів району .

Серед 30 студентів вищих навчальних закладів, які виявили вагомі успіхи у навчанні та активну громадську діяльність було відзначено 5 студентів нашого університету та коледжу Грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації: Любчик Катерину, Рябушенко Руслану, Масланова Андрія, Халепчук Дар,ю , Шульженко Валерію.

Представників студентської молоді району привітали начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Василь Ільєнко, директор коледжу Анатолій Матвієнко, та проректор із виховної роботи ВНЗ « Київський ринкових відносин» Галина Левківська.

На завершення студенти привітали присутніх яскравою концертною програмою.

Саме такі заходи об’єднують студентську молодь Дніпровського району м. Києва на розкриття свого креативного потенціалу