У Київському університеті ринкових відносин відзначили Міжнародний день спорту та Всесвітній день здоров’я

06 квітня у Київському університеті ринкових відносин відзначили Міжнародний день спорту та Всесвітній день здоров’я. За сприянням відділу молодіжної політики Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відбулася зустріч студентів зі спортсменами України.

Серед гостей університету були Яловчак Тетяна, перша рекордсменка  семи найвищих вершин гір, семи континентів світу; Захаренко Галина – майстер спорту з гандболу , тренер жіночої команди  дівчат з футболу СК «Вишневий» та її команда. Удовиченко Андрій , член хокейної збірної команди «Žilina» (Словакія), до речі, студент ІІ курсу Київського університету ринкових відносин ;

Бурлій Олександр та Грабовський Олександр, члени збірної баскетбольної команди з баскетболу Таращанського Державного коледжу.

Знаковою подією для присутніх була розповідь та мультиплікаційний супровід Яловчак Тетяни про альпіністську кар’єру. Підкорення семи найвищих  вершин світу спортсменка здійснила всього за п’ять років і дев’ять місяців. Для присутніх були запропоновані вправи на визначення ритму життя із 20 питань за результатами яких учасники були відзначені сертифікатами.

Студенти Коледжу та Університету презентували для присутніх свої ЕСЕ щодо обраних ними професій українською та англійською мовами.

Підбиваючи підсумки тренінгу спортсмени  зазначили, що здоровий спосіб життя для молоді- це інвестування в своє майбутнє.

Студентський актив до Міжнародного дня спорту  урочисто відкрив шаховий турнір на перехідний кубок ректора університету.

Довідково.

07 квітня  весь світ святкує Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь прийняття  статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я  (ВООЗ) у 1948 році.

Цьогорічним  гаслом Дня здоров’я став вислів «Здоров’я для всіх: будь- кого будь –де».