Участь у виставці «Освіта та кар`єра – День Студента 2017»

16-18 листопада  у  Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» було представлено досягнення ВНЗ «Київський університет  ринкових  відносин» у сфері надання освітніх послуг.  У роботі виставки протягом  трьох днів відбувалося спілкування охочих здобути вищу освіту в Україні та за кордоном.

Представники нашого університету мали змогу не лише надавати інформацію про освітні послуги, а й обмінюватися досвідом із іншими учасниками заходу, демонструвати мультимедійну презентацію про  студентське життя в університеті, міжнародні зв`язки, взяти участь у семінарах виставки і представити інформацію про освітні інноваційні технології вишу.

Університет було відзначено дипломом учасника виставки за змістовну профорієнтаційну роботу серед молоді.