Вітання ректора до Всесвітнього Дня учителя

Всесвітній день учителя – професійне свято всіх працівників сфери освіти – був заснований в 1994 році. Відзначається щорічно в ознаменування річниці підписання Рекомендації ЮНЕСКО та Міжнародної організації праці щодо становища вчителів (UNESCOPRESSE, vol.4, no.17, p.9).

Для нас слово «вчитель» є сакральним, оскільки ми переконані, що це високоосвічена особистість, провідник національних і загальнолюдських цінностей, але що найголовніше – це людина, щедро наділена любов’ю до дитини і турботою. Тільки під умілим керівництвом професіоналів  учні, студенти можуть ефективно використовувати нові технології та нові знання, які стрімко розвиваються і стають пріоритетними в освітньому процесі.

Вітаючи зі святом, зичу Вам, дорогі колеги, подальшого творчого зростання, міцного здоров’я та оптимізму у Ваших помислах і справах, добробуту та безхмарних, мирних, світлих днів!

Зі святом, Колеги!

Ректор