Вітаємо нашого ректора Ірину Вікторівну з Днем народження

Шановна Ірино Вікторівно,

прийміть наші щиросердні вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Під Вашим керівництвом Київський університет ринкових відносин динамічно розвивається – це університет талановитих студентів, перспективної науки, успішного і красивого майбутнього!

Колектив та студенти Київського університету ринкових відносин бажає Вам, Ірино Вікторівно, подальшої натхненної керівної, наукової, освітньої діяльності, сміливих, цікавих і результативних починань! Переконані, що і надалі Ваша плідна і конструктивна робота буде служити інтересам суспільства, вихованню молоді, розвитку і зміцненню досягнень університету, а наш колектив завжди Вас підтримає!

Міцного здоров’я та Божого благословення!