Вітаємо наших вступників

2 вересня  2019 року першокурсники Київський університет ринкових відносин запам’ятають на все життя. Адже цього осіннього дня  вчорашні абітурієнти стали студентами, а їх посвята – перший урочистий захід в одному з найпрестижніших вищих навчальних закладів.

З цього дня  для кожного з них починається відлік кроків до здійснення мрії – досягти успіху на професійній ниві та сформуватися як особистість. З вітальним словом до першокурсників звернулася ректор університету  – Черевань Ірина Вікторівна, яка, поздоровивши вступників з набуттям нового статусу студента, розповіла їм  про історію створення та становлення Університету та  його здобутки. Особливо зауважила, що за роки надання освітніх послуг колектив університету продемонстрував високий рівень підготовки фахівців, а це понад 27 тисяч випускників! Серед них науковці, політики, депутати, успішні керівники, підприємці.

Університет щорічно зміцнює і розширює міжнародні зв’язки та співпрацю з провідними зарубіжними університетами. В освітній процес систематично впроваджуються інноваційні форми та методи навчання.

 

На сьогодні університет відповідає всім міжнародним стандартам, в ньому сформована сучасна навчально-матеріальна база. Навчальний процес в університеті забезпечують досвідчені фахівці, які залучають студентів до участі в наукових конференціях, круглих столах, міжнародних освітніх програмах. Програми підготовки бакалаврів, магістрів та спеціалістів розроблені на базі Державного освітнього стандарту вищої професійної освіти за спеціальностями: «Право», «Маркетинг», «Менеджмент», «Облік і оподаткування», «Публічне управління та адміністрування», «Фінанси, банківська справа та страхування». Форми навчання – очна та заочна.

Вступ до закладів вищої освіти у 2019 році відбувається на підставі чинних Правил прийому на навчання до закладів вищої освіти, що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1096 від 11 жовтня 2018 року.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти та диплому кваліфікованого робітника  мають змогу вступити на заочну форму  навчання до 15 вересня.

З привітальним словом  до студентів звернулись заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Загородня Алла Вікторівна та депутат Київської міської ради Росляков Віталій Валерійович.

Ми щиро сподіваймося, що наші дорогі першокурсники 2019 року гідно розпочнуть своє студентське життя та побажаємо їм натхнення на цьому шляху!

На адресу університету надійшли вітання із Днем знань від друзів та  партнерів:

Інститут “Євразія” (Берлін);

Вища школа підприємств і управління ім. Леона Козминського (Варшава);

Бонська академія;

Комратський державний університет (Молдова);

Вільнюський Технічний університет ім. Гедимінаса;

Київська духовна академія і семінарія