Вітаємо наших випускників

У Вищому навчальному закладі «Київський університет ринкових відносин» 2 липня 2018 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам.

Церемонію відкриття заходу було розпочато із звучання гімну України та Університету.

З вітальним словом до присутніх звернулася Ірина Вікторівна Черевань, ректор університету, зазначивши значимість цієї події для всіх присутніх. Найактивніших випускників за вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, активну громадську діяльність Ірина Вікторівна нагородила Почесними грамотами ректора.

У заході взяли участь депутат Київської міської ради Росляков Віталій Валерійович, випускник університету та  Директор Київського молодіжного центру Куценко Анна Станіславівна.

Депутати Київської міської ради Странніков А.М., Росляков В.В.  відзначили подяками за високий рівень професіоналізму, плідну педагогічну діяльність, креативність та особистий вагомий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів, професорсько-викладацький склад університету.

Директор Київського молодіжного центру Куценко Анна Станіславівна нагородила грамотами за активну громадську діяльність та внесок у реалізацію державної молодіжної політики студентів: Калініна Ігоря, Охріменко Анастасію та Масланова Андрія.

Випускники виголосили клятву випускника.

Зворушливим для учасників церемонії було музичне вітання Усенка Андрія, учасника міжнародних конкурсів, який віртуозно виконав мелодії «Вальс під небом Парижа», «Все буде добре», «Despasito».

На завершення заходу учасники зробити фото на добру згадку.