Вітаємо наших випускників!

7 липня 2017 року у ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» під оплески колег, рідних та викладачів випускники за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст» та «Спеціаліст», а також освітнього рівня «Бакалавр» та «Магістр» денної та заочної форм навчання отримали свої дипломи в урочистій атмосфері.

Багато теплих слів і побажань випускникам університету було висловлено шановними гостями урочистої церемонії, колишніми випускниками університету, депутатами Київради Росляковим Віталієм та Странніковим Андрієм.

Перший проректор університету, професор Храпкіна Валентина Валентинівна вручила відмінникам навчання дипломи з відзнакою.

Теплими та зворушливими були слова подяки випускника Вітюка Євгена своїм викладачам, кураторам та одногрупникам за отримані знання і самореалізацію.

З вітальним словом до випускників та гостей свята звернулися завідувачі кафедр. Бажаючи успішного пошуку, втілення своєї професійної мети і своїх інтересів, добрих друзів і підтримки рідних, блискучих ідей і перспективних горизонтів, щастя в душі і вічного прагнення до своїх мрій й запросили продовжити навчання в університеті за освітніми рівнями «бакалавр», «магістр», «доктор філософії».

Share to Google Plus
Share to LiveJournal