Вітаємо з Днем знань!

Сьогодні у Вищому навчальному закладі «Київський університет ринкових відносин» відбулися урочистості до Дня знань.

Вищий навчальний заклад «Київський університет ринкових відносин» є базовим навчальним закладом Українського союзу промисловців і підприємців.

З Днем знань та початком нового навчального року всіх присутніх привітала ректор університету Черевань Ірина Вікторівна. Ректор зауважила, що підготовка випускників університету спрямована на забезпечення реалізації запитів роботодавців, підприємств і бізнесу. Ірина Вікторівна від усього серця побажала успіхів у всіх добрих справах, творчої наснаги у праці, задоволення і радості від кожної миті прожитого дня в стінах університету та мирного неба над незалежною Україною.

З теплими словами до учасників церемонії звернулася також почесна гостя – Заступник голови Дніпровської районної державної адміністрації в м. Києві Загородня Алла Вікторівна, яка зазначила, що у першу неділю вересня в Україні традиційно відзначається День підприємця. Алла Вікторівна наголосила, що приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Тож побажала всім студентам – майбутнім підприємцям – невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості й успіхів у навчанні.

За доброю традицією ректор вручила грамоти студентам, які в канікулярний період активно займались інформаційною дослідницькою роботою в студентському кол-центрі «Абітурієнт – 2018».

Загородню Аллу Вікторівну рішенням Вченої ради в номінації «Гордість університету» відзначили грамотою, яку вручила ректор.

Зі словами привітання до своїх колег французькою й англійською мовами звернулися студенти магістратури.

На честь урочистостей до Дня знань для присутніх прозвучали у виконанні солістки бандуристок Українського держтелерадіо Катерини Коврик, під супровід бандури: Гімн України, гімн університету та «Гаудеамус».

На завершення заходу учасники провели флешмоб «Студенти Київського університету ринкових відносин – твоє майбутнє, Україно».