Вітаємо з прийдешнім святом!!!

У ВНЗ “Київський університет ринкових відносин” відбулися урочистості з нагоди відзначення професійного свята, Дня працівників освіти.

Вітаючи присутніх, Ірина Вікторівна Черевань, ректор університету, акцентувала увагу освітян на важливих завданнях 2018-19 навчального року. Та побажала творчого натхнення, терпіння й мудрості, поваги і вдячності, любові й розуміння, нових професійних досягнень та здійснення усіх добрих задумів і починань.

З нагоди свята відзначила грамотами ректора своїх колег за високі професійні якості, сприяння підвищенню іміджу закладу, суттєвий внесок у виховання студентської молоді.

Форматом заходу було обрано усний журнал «Спасибі, вчителю, мій давній оберіг…». З  музичними вітаннями від студентської родини були пісні дуету «Сестри Наруцькі», учениць КДМШ №23­ – Адріани і Медеї та музичні композиції лауреата  Всеукраїнських та Міжнародних музичних конкурсів, випускника Національної музичної академії, Андрія Усенка. Студентка третього курсу університету, Катерина Любчик висловила слова вдячності та подарувала присутнім музичне вітання від старшокурсників.