Всеукраїнський день бібліотек

У ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» другий рік поспіль діє загальноуніверситетський проект «Подорожуюча книга» («A travelling book»). Студенти Коледжу та Університету дарують бібліотечному фондові Університету книги з бібліотек своїх родин. Імшенецький Юрій, магістр 2 курсу, спеціальності «Менеджмент», як тьютор даного проекту закликав студентів до активної участі в даному проекті, передавши книги історичної тематики із бібліотеки своєї сім’ї.

У рамках співпраці із районною бібліотекою імені Павла Усенка для дітей та молоді (Дніпровського району м. Києва) було проведено флешмоб під назвою «У книзі – сила», про що говорить логотип бібліотеки. Студенти передали маленьким містянам району дитячу літературу та обговорили подальше проведення спільних заходів.

Інформаційна довідка

Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня. Цей день встановлений в Україні «…враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості…» згідно з Указом Президента України «Про встановлення Всеукраїнського дня бібліотек» від 14 травня 1998 р. № 471/98. Сьогодні в Україні налічується близько 40 тисяч бібліотек.