З прийдешнім Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановні викладачі, співробітники, студенти, аспіранти, випускники та друзі нашого університету!

Сердечно вітаю Вас з прийдешнім  Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! Напередодні свят я щиро дякую колективу за трудові досягнення та наукові здобутки, розуміння та підтримку.

Новий рік – це завжди новий етап у житті, нові задуми та починання, але також – це привід осмислити події, що минають. 2018 рік, як ніколи був насичений, вимагав напруженої роботи усього колективу університету та коледжу, підтримки партнерів.

Новий рік – це свято надій та оптимізму, час великих очікувань, коли збуваються мрії! А мрії та цілі – це те, що змушує нас рухатися вперед, і на цьому нескінченному шляху тільки єдність і згуртованість дозволяє досягати перемог!

Нехай і прийдешній 2019 рік для нашого університету, стане роком нових звершень, досягнень, благополуччя, процвітання. Впевнена, що нашу країну і наш університет очікує світле майбутнє і стабільний розвиток.

Бажаю здоров’я Вам і вашим близьким, любові і тепла, нових успіхів, гармонії та миру!

Щасливого Нового року і Різдва Христового!

Ректор                             І. В. Черевань