Щасливої дороги вам, випускники 2019 року

9 липня 2019 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам Вищого навчального закладу «Київський університет ринкових відносин».

З вітальним словом до присутніх звернулася ректор університету Ірина Черевань, зауваживши значимість цієї події для всіх присутніх. Найактивніших випускників Ірина Вікторівна нагородила Почесними грамотами ректора за вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики й активну громадську діяльність.

Церемонію відкриття заходу було розпочато зі звучання гімнів України та Університету.

У заході взяли участь депутати Київської міської ради Олесь Вікторович Маляревич і Віталій Валерійович Росляков, відзначивши подяками професорсько-викладацький склад університету.

«Попереду ще більше значущих досягнень. Всі дороги відкриті, всі можливості доступні, а набуті в коледжі й університеті знання стануть підґрунтям для реалізації ваших планів. Усвідомлюючи освіту як найвищий національний пріоритет, основу гармонійного становлення особистості, ми підкреслюємо актуальність досягнень у розробленні та впровадженні ефективних моделей підготовки фахівців, – сказала Ірина Вікторівна. – Сьогодні я від щирого серця вітаю вас із урочистою подією у вашому житті та студентській родині Університету!».

Щасливої дороги вам, випускники!