БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ!

29.04.2024 р. у Вищому навчальному закладі «Київський університет ринкових відносин» фахівці Дніпровського районного управління ДСНС України провели навчання з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. До навчальних тренувань долучилися працівники освітнього закладу, здобувачі вищої та фахової передвищої освіти.

Впродовж навчально-тренувального заходу рятувальники районного ДСНС продемонстрували присутнім бойове розгортання спецтехніки та спеціального обладнання та забезпечення пожежно-технічним обладнанням служб порятунку.

Крім того пожежники провели тактико-спеціальні навчання з гасіння пожеж та порятунку людей у ВНЗ «Київський університет ринкових відносин».

Співробітники ДСНС розповіли студентам та педагогам, як можна розпізнати небезпечну знахідку, роз’яснили порядок дій при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів. Підкреслили, що для того щоб убезпечити себе та своїх близьких, при виявленні підозрілого предмета ні в якому разі його не можна пересувати, розбирати, кидати або нагрівати.

Навчання проведено з метою поглиблення та закріплення отриманих теоретичних знань, формування професійних умінь у студентської молоді на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Дніпровське районне управління ГУ ДСНС України у м. Києві