Державній пожежній охороні України виповнилося 100 років

Державній пожежній охороні України виповнилося 100 років. З нагоди ювілейної дати працівниками Дніпровського РУ ГУ ДСНС України у м.Києві та бригадою медичної допомоги міста 8 вересня 2021 року у ВНЗ “Київський університет ринкових відносин” було проведено практичний курс занять з дисципліни “Безпека життєдіяльності”.

Захід відкрив Ігор Володимирович Шилохвост, полковник служби цивільного захисту, начальник Дніпровського РУ ГУ ДСНС України в м.Києві, зазначивши, що підготовка студентів у рамках навчальної дисципліни “Безпека життєдіяльності” спрямована на формування світогляду, вироблення ідеології поведінки і забезпечує попередження  небезпечних  шкідливих чинників у ситуаціях, що виникають у середовищі навчання і праці.

Ірина Вікторівна Черевань, ректор університету зазначила, що приорітетом в ВНЗ “Київський університет ринкових відносин” є охорона життя та здоров’я студентів і співробітників, акцентувавши увагу учасників заходу, що студент, який досконало освоїв предмет “Безпека життєдіяльності”, здатний швидко, грамотно діяти в умовах небезпеки, захищаючи як своє життя та здоров’я, так і життя та здоров’я інших.

Вогнеборці ознайомили студентів університету та учнів 81 ЗОШ з працею пожежних, з їх діями під час пожежі, з правилами пожежної безпеки, яких потрібно дотримуватись. Медичні працівники продемонстрували надання першої допомоги людині, що перебуває на місцевості із ушкодженями.

Адміністрація університету та студенти висловлюють слова глибокої вдячності Шилохвосту Ігорю Володимировичу, полковнику служби цивільного захисту, начальнику Дніпровського РУ ГУ ДСНС України в м.Києві, особовому складу 16 та 13 ДПРЧ  ГУ ДСНС України в м.Києві, медперсоналу надзвичайних ситуацій, за героїзм, високий професіоналізм, вагомий внесок у боротьбі з вогняною стихією в забезпеченні захисту життєдіяльності населення та за проведення практичного заняття.

Бажаємо нашим героям, що стоять на сторожі людського спокою, здоров’я та мужності.