Конференція «Міжнародний освітній проєкт «Зелена екологія»

08 листопада 2022 року студенти ВНЗ «Київський університет ринкових відносин», на чолі з завідувачем кафедри право к.ю.н., доц. Загрішевою Надією Володимирівною, взяли участь в першій лекції, з циклу конференції «Міжнародний освітній проєкт «Зелена екологія», що проводиться в рамках Міжнародного освітнього проекту «EcoEducation» (https://fondationcalidris.fr/fondation/action-formation-ukrainiens/). Конференція проходила в онлайн-форматі за допомогою Zoom-платформи англійською мовою.

Конференція розроблена за підтримки Fondation Calidris (Франція) спільно з провідними університетами України: ВНЗ «Київський університет ринкових відносин», Київський міжнародний університет, Національний ТУ «Дніпровська політехніка».

Лектором на даному заході виступив генеральний директор Calidris (Франція) Бертран Дельпрат, доповідь якого була присвячена питанням  правового регулювання альтернативної енергетики та біорізноманіття.Метою проведення лекцій, в рамках конференції, є надання комплексних знань в сфері правового регулювання екологічної безпеки в Україні та країнах Європейського Союзу. В ході обговорення проблемних питань студенти активно пропонували власне бачення дискусійних питань.

Наступні лекції відбудуться в період з 18.10.2022 р. по 18.02.2023 р. Запрошуємо всіх охочих.