Міжнародний круглий стіл на тему: «Проблеми міжнародного захисту прав людини»

З нагоди 77-річниці заснування Організації об’єднаних націй 24 жовтня 2022 року у ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» відбувся Міжнародний круглий стіл на тему: «Проблеми міжнародного захисту прав людини». Участь у круглому столі взяли провідні фахові науковці та практики з України та зарубіжжя.

Висвітлення порушення прав людини у кібер-просторі знайшло своє відображення у доповіді «Кібер-гігієна в сучасних умовах» асистента Другого Секретаря Посольства України в Норвегії Лєтнєвої Ольги Сергіївни, кандидата з державного управління, доктора філософії. Армаш Надія Олексіївна, заступник директора ВСП ДП «Інформаційні судові системи» «Центру судової експертизи та експертних досліджень» доктор юридичних наук, професор, присвятила свій виступ проблематиці експертизи в Україні. Загрішева Надія Володимирівна, завідувач кафедри права ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» кандидат юридичних наук, доцент у доповіді розкрила міжнародно-правовий захист прав інтелектуальної власності. Міжнародні аспекти кримінального захисту прав людини у промові висвітлила Бісюк Олена Сергіївна, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри публічноправових дисциплін, Київського міжнародного університету. У виступі Заїки Анни Вікторівни, адвоката, Начальника відділу договорів маркетингу та матеріально-технічної підтримки ДП «Антонов» знайшли своє відображення положення захисту прав людини в Україні. Студенти ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» підготували змістовні доповіді з презентаціями. Серед доповідачів-студентів можна виділити Сіру Ілону Анатоліївну та Щербакова Олександра Сергійовича з дослідженнями на теми: «Формування та становлення 3 покоління прав людини» і «Виникнення та розвиток 1 покоління прав людини» відповідно.

В умовах сьогодення значення міжнародного захисту прав людини сприяє недопущенню їх порушення та дозволяє висвітлювати проблеми, які виникають у процесі реалізації прав їх носіями.