Молодих фахівців Дніпровського району привітали з Днем молоді

Сьогодні, 11 серпня, в Дніпровській райдержадміністрації відбулося урочисте привітання найкращих молодих фахівців району з нагоди відзначення Дня молоді. В.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко привітали молодих фахівців зі святом та побажала бути незламними та сильними духом.

«Цієї суботи ми відзначатимемо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Молодість – це неповторна та відповідальна пора, адже людина вступає у самостійне життя. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього. Сучасні й освічені молоді люди, ви – сьогодення нашого району та майбутнє нашої країни», – зазначила Олена Шевченко.

До вітань долучився керівник районного відділу молоді та спорту Олександр Біба, який зазначив, що сьогодні молоді люди докладають максимум зусиль у наближені нашої Перемоги.

Олена Володимирівна вручила відзнаки найкращим молодим фахівцям Дніпровського району за вагомий внесок у розвиток молодіжного руху та реалізації молодіжної політики.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

https://dnipr.kyivcity.gov.ua/news/27242.html