Навчально-тренувальний захід працівників служби ДСНС

20 квітня 2023 року у Вищому навчальному закладі «Київський університет ринкових відносин» проведено заплановане навчання і тренування з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності на протипожежну тематику для здобувачів вищої та фахової передвищої освіти, а також для працівників закладу освіти.

Під час тренування було задіяно пожежний автомобіль та 7 чоловік особового складу 16-ДПРЧ, які учасникам навчально-тренувального заходу продемонстрували:

• приклад бойового розгортання;
  • забезпечення пожежно-технічним обладнанням пожежного автомобіля;
  • проведення евакуації людини з другого поверху будівлі.

Головний інспектор відділу ЗНС та ЗЦЗ Дніпровського РУ ГУ ДСНС України у місті Києві Кулєшов Матвій Васильович, майор служби цивільного захисту провів лекцію з питань: пожежної безпеки, схем евакуації персоналу та здобувачів освіти, порядку дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, виникнення пожежі тощо.

Слова вдячності працівникам служби ДСНС України у місті Києві, які провели навчально-тренувальний захід, висловили студенти з нагоди професійного свята – Дня пожежної охорони.