Реальна практика у крутих фахівців!

Студенти 4-го курсу коледжу ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» спеціальності 081 «Право» плідно проходять виробничу практику на базі Державного підприємства «Інформаційні судові системи».

З 2022 року Державне підприємство «Інформаційні судові системи» є партнером нашого Університету.

Керівництво та фахівці підприємства під час практики розкривають перед студентами тонкощі юридичного спрямування. Професія юриста відіграє важливу соціальну роль в зміцненні українського суспільства. Юристи захищають інтереси людини, її права та свободи, інтереси суспільства та держави від злочинних та інших протиправних посягань. Вони кожного дня ведуть боротьбу за справедливість, гуманність, законність та правопорядок. У руках фахівця іноді долі людей, підприємств і навіть держав.

Кафедра права ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» розвиває традиції права України, впроваджує європейські стандарти навчання та запрошує до навчання у 2023 році!