Усі ми родом зі студентства

Неймовірно тепла та щира зустріч відбулася в рамках співпраці патріотичного виховання з нагоди Міжнародного дня студента “Усі ми родом зі студентства”.

Представник Донецького гарнізону капітан Артюх Вадим, представник Донецького обласного територіального центру та соціальної підтримки за дорученням Начальника Донецького гарнізону Полковника Віктора Миколайовича Павлюка під час ділової зустрічі з Іриною Вікторівною Черевань, ректором Київського університету ринкових відносин, з працівниками університету передав заохочення студентам – волонтерам, ректору, координаторам проєкту “Передаймо тепло родин воінам ЗСУ”.

Зустріч носила діловий конструктивний характер.

Усі ми родом зі студентства.

Із роси і води, Вам наші захисники! Низький уклін Вам, Ангела Охоронця Вам!

Вікторе Миколайовичу, ми – воїни освітянського фронту не підведемо.

Кожний із нас воън на своєму місці, зазначив Володимир Зеленський, звертаючись 24 лютого 2022 до НАРОДУ УКРАІНИ.