Вітаємо студентів – випускників кафедри військової підготовки зі складанням Військової присяги!

Вітаємо студентів ВНЗ “Київський університет ринкових відносин” – випускників кафедри військової підготовки Національного університету оборони України зі складанням Військової присяги на вірність українському народові.

24 липня 2021 року, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулося урочисте складання Військової присяги на вірність українському народові випускниками кафедри військової підготовки.

Ректор Ірина Черевань вручила подяку керівництву Національного університету оборони України імені Івана Черняховського за вагомий внесок у реалізацію державної політики підготовки громадян України за програмою офіцерів запасу.

Під час урочистостей випускники продемонстрували стройову виправку та виконали стройові прийоми без зброї та зі зброєю. Родзинкою свята стали показові виступи тактичних підрозділів різних родів військ з урахуванням досвіду АТО (ООС), надання долікарської медичної допомоги, виступ команди рукопашного бою.

Група випускників продемонструвала свою майстерність у діях з самозарядним карабіном Сімонова. А урочистого настрою дійству додало дефіле військового оркестру. Завершили святкову програму флешмобом за участю всіх випускників під пісню “Патріотична Україна”, яку виконав сам автор, співак та композитор, заслужений артист України Юрій Васильківський. Це стало подарунком для всіх присутніх.

Отож, сьогодні лави українських захисників поповнилися молодими амбіційними, енергійними та патріотично налаштованими офіцерами запасу, а це є ще одним кроком до спільної перемоги!

Слава  Україні!