28 квітня 2021 року в ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» відбулася у форматі он-лайн Всеукраїнська науково-практична конференція «Глобальні виклики суспільства: правові та економічні аспекти», приурочена 30-річчю заснування Університету та до Дня науки в Україні.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася Ірина Черевань, ректор університету, яка наголосила про актуальність теми конференції та підкреслила, що глобальні проблеми сьогодення потребують спільних дій країн світового співтовариства, до яких має залучитися і Україна.

У пленарному засіданні виступили із доповідями провідні науковці України та із-за кордону в галузі економіки та права, аспіранти, студенти.

Особливе зацікавлення викликала тема «Економічні аспекти трудової міграції: проблеми трудової міграції та перспективи (на прикладі України та Польщі)».

Варто відзначити, що аспіранти та студенти мали можливість серед провідних науковців презентувати свої перші фахові наукові здобутки.

За результатами Всеукраїнської науково-практичної конференції буде видано збірник наукових праць.