23 квітня 2021 року відбувся майстер-клас присвячений Міжнародному дню інтелектуальної власності

23 квітня 2021 року у Вищому навчальному закладі «Київський університет ринкових відносин» відбувся майстер-клас присвячений Міжнародному дню інтелектуальної власності. Організатором та спікером виступила кандидат юридичних наук, доцент кафедри права Київського університету ринкових відносин Загрішева Надія Володимирівна.

Відповідно до ст. 41 Конституції України кожна особа має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.

Під час майстер-класу висвітлено питання правового статусу Всесвітньої організації інтелектуальної власності,  системи захисту прав інтелектуальної власності в Україні. Окрема увага приділена економікам  розвинутих держав, які побудовані за рахунок використання майнових прав інтелектуальної власності та технологій. Підкреслено, що захист прав інтелектуальної власності, в юридичній площині,  можливий лише за умови дотримання вимог чинного законодавства.

Участь у майстер-класі взяли студенти 1-4 курсу коледжу Київського університету ринкових відносин та, безпосередньо, 1-4 курсів Університету денної та заочної форм навчання. Студенти поставили численні питання про стан інтелектуальної власності в Україні і отримали розгорнуті відповіді.