Круглий стіл “Провадження освітньої і наукової діяльності в умовах академічної доброчесності”ЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

27 квітня 2023 року у ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» кафедрою Права

проведено круглий стіл за темою

ПРОВАДЖЕННЯ ОСВІТНЬОЇ І НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

До учасників круглого столу з вітальним словом звернулася проректор з науково-педагогічної роботи ВНЗ «Київський університет ринкових відносин»,  кандидат економічних наук, доцент Бородіна Олена. У своєму виступі вона зосередила увагу присутніх на значенні та ролі академічної доброчесності в закладах вищої освіти.

Загрішева Надія, завідувач кафедри права ВНЗ «Київський університет ринкових відносин», кандидат юридичних наук, доцент, приділила увагу аналізу положень законопроєкту про академічну доброчесність.

Обіход Тетяна, к.ф-м.н., доцент, доцент кафедри права ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» презентувала доповідь «Модернізація вітчизняної системи правової освіти задля побудови ефективної системи національного виховання».

У колі гостей Університету, які приєдналися до розгляду та представили доповіді, з повагою виділимо видімомих науковців та практиків:

Армаш Надію, заступника директора ВСП ДП «Інформаційні судові системи» «Центру судової експертизи та експертних досліджень», доктора юридичних наук, професора,

Беззубова Дмитра, завідувача кафедри конституційного та адміністративного права Державного університету інфраструктури та технологій, доктора юридичних наук, професора,

Деревянко Богдана, головного наукового співробітника відділу міжнародного приватного права та правових проблем євроінтеграції Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака НАПрН України доктора юридичних наук, професора,

Бісюк Олену, завідувача кафедри публічноправових дисциплін Київського міжнародного університету, кандидата юридичних наук, доцента, з аналізом на тему «Плагіат і авторське право»,

Заїку Ганну, начальника відділу договорів маркетингу та матеріально-технічної підтримки ДП «Антонов» адвоката, з доповіддю «Поняття плагіату у чинному законодавстві України»,

Подсєвалову Наталію, юриста, з тезами «Поняття та основні принципи академічної доброчесності»,

Гайдучок  Ганну, юрист, спеціаліста з питань інтелектуальної власності з  «Електронні ресурси у сфері реєстрації прав інтелектуальної власності. Практичні аспекти захисту інтелектуальних прав суб’єктів господарювання».

Студентську наукову спільноту представила Сіра Ілона, студентка 2 курсу спеціальності «Право», з дослідженням на тему «Розуміння академічної доброчесності».